شما اینجا هستید

تحلیل خبری » آخرین وضعیت منطقه مرزی مهران برای ورود زائران به کشور

فرمانده مرزبانی ناجا، اظهار کرد: از بامداد روز چهارشنبه تا صبح چهارشنبه حدود ۴۵۰۰ نفر از زائران راهپیمایی اربعین حسینی، از مرز زمینی مهران وارد کشور شده اند .
به گزارش وطن روز به نقل از روابط عمومی رادیو اربعین، سردار گودرزی، صبح روز چهارشنبه در مصاحبه با رادیو اربعین از نقطه صفر مرزی مهران گفت :دیشب سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی از پایانه‌ مرزی مهران بازدید داشتند و با تعداد از زائران نیز صحبت کردند و احتمالا امروز نیز مجددا دیداری از این منطقه داشته باشند .
وی با بیان اینکه از بامداد روز چهارشنبه تا صبح امروز حدود ۴۵۰۰ نفر از زائران از مرز مهران وارد کشور شده اند ، افزود: در پایانه مرزی مهران زیرساخت های خوبی را فراهم کرده ایم تا ورود زائران به کشور آسان تر شود و آنها دچار معطلی زیادی در این زمینه نشوند.
گودرزی همچنین با اشاره به آمادگی موکب ها برای ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی از جمله فعالیت های موکب های ارتش ، سپاه و نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است زائران در هنگام ورود به کشور با کمترین زحمت بتوانند به شهرهای محل سکونت خود مراجعه کنند و در همین چارچوب اتوبوس های زیادی در پایانه های مرزی قرار داده شده است تا زائران را جابجا کنند.
فرمانده مرزبانی ناجا همچنین گفت : در حال حاضر برخی از زائرین اربعین حسینی به مناطق مرزی مراجعه می کنند تا وارد عراق شوند در حالی که باید تاکید شود عراق مرزها را بسته و به هیچ وجه اجازه ورود نمی‌دهد.

 

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد