شما اینجا هستید

دسته‌بندی نشده » اسرائیل ماشین کشتار انسان های بی گناه

جعفر طاهری کارشناس مسائل سیاسی گفت: رژیم صهیونیستی جان فلسطینیان را می گیرد و در این راه از هدف قرار دادن کودکان بی گناه هیچ ابایی ندارد، چرا که کشتار و خونریزی از ویژگی های بارز این رژیم عاصب و منحوس است. رژیمی که تاکنون نزدیک به ۳۰ هزار نفر از زنان، کودکان و سایر مردم غزه را به شهادت رسانده و نزدیک به دو برابر آن را هم مجروح کرده است و این مثالی شنیع از جنایت جنگی است.

جعفر طاهری عنوان کرد: تردیدی وجود ندارد که با مقاومت مردم مظلوم فلسطین و برتری تفکر مقاومت نابودی رژیم اسرائیل نزدیک است. این رژیم جنایتکار همواره بخش عمده‌‌ای از ملت فلسطین را آواره و بخشی دیگری را در شرایط بسیار سختی گرفتار کرده و پیوسته، گروه گروه ملت فلسطین را مورد حمله قرار داده و تا اکنون هم این جنایت های فجیع در غزه قابل مشاهده است. لذا نسل‌کشی رژیم صهیونیستی قلب هر آدمی را به درد می‌آورد و باید مسئله فلسطین به دلیل ماهیت انسانی آن مسئله تمام انسان‌های آگاه و آزاده‌ جهان باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه عنوان کرد: قطع رابطه دولت‌های اسلامی و عربی با رژیم صهیونیستی حداقلی‌ترین اقدامی است که این کشورها در برابر جنایات رژیم صهیونیستی می‌توانند انجام دهند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، «برخی دولت‌های اسلامی به ظاهر در مجامع، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و برخی هم محکوم نکرده‌اند اما این، قابل قبول نیست. کار اصلی آن است که شریان و جریان حیاتی رژیم صهیونیستی قطع شود و دولت‌های اسلامی مانع از رسیدن انرژی و کالا به این رژیم شوند. دولت‌های اسلامی حداقل برای یک مدت محدود رابطه سیاسی خود را با رژیم صهیونیستی قطع کنند.»

طاهری با تاکید براینکه رژیم منحوس اسرائیل در ابتدای پیدایش نامشروع خود، هدف توسعه سرزمینی از نیل تا فرات را دنبال می کرد، گفت: اما انقلاب اسلامی به ایجاد جریان مقاومت در منطقه کمک کرد و با عدم رسمیت بخشی به موجودیت این رژیم جنایت‌کار، فرهنگ مقاومت و ستیز با این رژیم غاصب را پایه‌ریزی کرد و حالا جریان مقاومت به حدی از رشد و بالندگی رسیده که می تواند الگویی مناسب در مقابله با استکبار جهانی باشد. فرهنگ مقاومت در تار و پود مردم غزه نیز تنیده شده است.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی جان فلسطینیان را می ستاند و در این راه از هدف قرار دادن کودکان بی گناه هیچ ابایی ندارد، گفت: کشتار و خونریزی از ویژگی های بارز این رژیم عاصب و منحوس است. رژیمی که تاکنون نزدیک به ۳۰ هزار نفر از زنان، کودکان و سایر مردم غزه را به شهادت رسانده و نزدیک به دو برابر آن را هم مجروح کرده است و این مثالی شنیع از جنایت جنگی است. این رژیم تاکنون برای مقابله با جنبش مقاومت که از ابتدایی‌ترین تجهیزات استفاده می‌کند ۴۵ میلیارد دلار صرف کرده و علی‌رغم صرف این بودجه کلان که آثار خودش را در رکود اقتصادی این رژیم نشان خواهد داد، جنایات و حملات سنگین به غزه، هیچ دستاوردی برای اسرائیل نداشته است.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد