شما اینجا هستید

خبرخوان » امیرحاتمی: هیچ جنایتی بی‌پاسخ نخواهد ماند
گروه : خبرخوان , سیاسی

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایرنا، سرتیپ امیر حاتمی روز دوشنبه در مراسم تشییع پیکر مطهر دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده گفت: هیچ جنایت و هیچ ترور و کار احمقانه‌ای نزد ملت ایران بی‌پاسخ نخواهد ماند. ما حتماً جنایتکاران را تا انتها تعقیب می‌کنیم و باید بدانند که به سزای عملشان خواهند رسید و امر فرماندهی معظم کل قوا اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: من در همین جا از وزیر اطلاعات، فرمانده کل سپاه و نیروی انتظامی، رئیس قوه قضائیه می‌خواهم، مسئولیت پیگیری این امر را به عهده داریم و پیگیری خواهیم کرد و با همت این عزیزان عاملان و آمران و طراحان جنایت تعقیب خواهد شد و به سزای عملشان خواهند رسید.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اضافه کرد: از ملت‌ها و دولت‌هایی در این حادثه احساس مسئولیت کردند و نسبت به ترور ابراز انزجار کردند از همه آنها صمیمانه تشکر می‌کنم اما دولت‌ها و نهادهای بین المللی که مماشات کردند، بدانند که مماشات با تروریست‌ها که بسیار پررو و وقیح هستند آنها را وقیح‌تر و پررو تر می‌کند و اگر موضع محکم نگیرید و اگر همچنان در دام نظرات دوگانه خود بمانید یک روز این ترور دامان شما را خواهد گرفت.

امیر حاتمی خطاب به این دولت‌ها و کشورها گفت: چه شما این کار را بکنید و چه انجام ندهید ما همواره همانطور که در منطقه در سوریه و عراق به همراه دولت‌ها و ملت‌ها و نیروهای مسلح آن کشورها با تروریست‌ها مقابله کردیم باز هم این کار را انجام خواهیم داد. ما سرافراز و سربلند خواهیم بود و هرکس در مقابل تروریست‌ها سر تعظیم فرود بیاورد، حتماً سرافکنده خواهد بود.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد