شما اینجا هستید

سیاسی » انتقاد رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید از توهین‌ها به روحانی


گروه سیاسی – وطن روز

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با انتقاد از توهین‌ها به رئیس‌جمهوری، معتقد است تداوم این شرایط، موجبات ناامیدی بیشتر مردم از مسئولان جمهوری اسلامی را به دنبال خواهد داشت.
«جلال میرزایی» نماینده مردم ایلام در مجلس دهم در گفت‌وگو با «وطن روز» با اشاره به اظهارات اخیر «رییس کمیسیون‌امنیت ملی مجلس یازدهم» مبنی بر «اعدام» رییس‌جمهوری و تاثیر آن در امنیت کشور اظهار کرد: «نباید صحبت‌های آقای ذوالنوری را جدی گرفت. این چنین موضع‌گیری‌هایی از سوی او تازگی ندارد و نباید فراموش کرد که موضع‌گیری‌هایی مبتنی بر هم فکری نیست.»
او ادامه داد: «در حال حاضر کشور در یک آشفته بازاری به سر می‌برد که هرکس هر آنچه می‌خواهد را به زبان می‌آورد. آقای ذوالنوری و نمایندگان دیگری که به تخریب  رییس‌جمهوری مشغول هستند برای اثبات خود چنین اظهاراتی را بیان می‌دارند چراکه پس از ۵ماه از آغاز به کار مجلس یازدهم تاکنون، هنوز راهکار و یک برنامه مشخصی را برای حل مشکلات کشور ارایه نکرده‌اند.»
رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس دهم در ادامه با اشاره به ممنوعیت قانونی توهین به رئیس‌جمهوری اظهار کرد: «توهین به رییس‌جمهوری زمانی دارای ایراد بود و جرم انگاشته می‌شد. آن روزها حرمتی وجود داشت اما این افراد دیگر حرمتی باقی نگذاشته‌اند.»
این نماینده مجلس دهم تصریح کرد: «نمایندگان برای تخریب روحانی در حال رقابت هستند. جریانی پشت افراد بد دهن و توهین کننده وجود دارد که آنها را مظلوم جلوه می‌دهد و در نهایت اصلاح‌طلبان را زیر سوال می‌برد و اگر به آن‌ها ایرادی گرفته شود، به نقد مبانی دموکراسی روی می آورند.»
عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم با بیان اینکه «با این اقدامات یک‌وضعیت آشفته از شیوه حکمرانی  را به نمایش می‌گذاریم»، گفت: «با این پیام که در مملکت حساب و کتاب وجود ندارد و تقسیم کار صورت نگرفته و قرار نیست مشکلات حل شود، مردم را بیشتر از خودمان ناامید خواهیم کرد.»

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد