شما اینجا هستید

خبرخوان » بازیگران آمریکایی به خاطر رای جمع‌کردن برهنه‌ شدند

به گزارش «وطن روز» به نقل از خبرآنلاین، گروهی متشکل از ۹ بازیگر مشهور زن و مرد ازجمله «کریس راک»، «امی شامر»، «جاش گد»، «سارا سیلورمن»، «مارک روفالو»، «نائومی کمپبل»، «رایان باته»، «چلسی هندلر» و «تیفانی هدیش» در یک ویدیو در یوتیوب با عنوان «این افراد مشهور برهنه پیام مهمی برای رأی دهندگان دارند».

این موضع برای آگاهی دادن به رای دهندگان در پنسیلوانیا ایجاد شد که آنها باید برگه‌های رای خود را برای شمارش آرا داخل دو پاکت قرار دهند: دو پاکت، یکی محرمانه داخلی و یکی پاکت نامه پستی.

اگر اینگونه نباشد، «رأی سفید» در نظر گرفته می‌شود و طبق قوانین ایالتی انتخابات، شمارش نمی شود.

در حالی که بیشتر افراد مشهور همه در معرض دید نبودند، هدیش که گفت ، من کاملاً عریان شدم. سیلورمن و هندلر بیشترین و فجیع ترین نوع برهنگی خود را عرضه کردند، در آخر آن را نیز برای جذب لایک و در نهایت جلب آرا، نمایان کردند.

این ویدیوی برهنگی سیلورمن و هندلر دو زن‌ هالیوودی ۷۵۰ هزار بازدید در یوتیب داشت.

پست دیگری با عنوان «رای گیری ایمن خیلی خوب است» با حضور «دایان گوئررو» هنرپیشه مجموعه تلویزیونی «دوم پاترول»(Doom Patrol)، هرگونه برهنگی را کنار می‌گذارد، اما در عوض برای بدست آوردن رای هرآنچه واژگان زشت و شرم آور جنسی است را برای جلب مردم به رای دادن بر زبان می‌آورد. این هنرپیشه در این پست ویدیویی در اتاق خوابی که به صورت هدفمند تزئین شده نشسته و به حقیرترین شکل ممکن و با الفاظ بی شرمانه جنسی از مردم می‌خواهد در رای گیری شرکت کنند.

البته این رفتار ، مدتهاست که در تبلیغات استفاده می‌شود. برخی مطالعات نشان می‌دهد که مردان نسبت به زنان بیشتر به اینگونه تبلیغات واکنش مثبت نشان می‌دهند. در آمریکا البته سالهاست که استفاده از برهنگی در تبلیغات رایج است. برای نمونه، سازمانی غیرانتفاعی در آمریکا که حامی حیوانات است کمپینی با شعار «برهنگی بهتر از پوشیدن لباس از پوست حیوانات است»، که از سال ۱۹۹۰ تا امسال ادامه داشته و به این بهانه عکس‌ها و ویدیوهای برهنه خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند.

 

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد