شما اینجا هستید

بین الملل » بایدن عصر جمعه به وقت ایران اعلام پیروزی می‌کند

 

به گزارش «وطن روز» به نقل از انتخاب، روزنامه واشنگتن پست با بیان اینکه تدابیر امنیتی سرویس مخفی برای محافظت از «جو بایدن» نامزد حزب دموکراتها افزایش یافته است گزارش داد که بایدن احتمالا صبح جمعه اعلام پیروزی خواهد کرد.

به گفته دو منبع آگاه به این مساله، سرویس مخفی آمریکا که ماموریت محافظت از روسای جمهور آمریکا را در اختیار دارد در ولمینگتون در دلاور، محل سکونت بایدن، مستقر شده است و تدابیر امنیتی اطراف خانه بایدن را تشدید و نیروهای بیشتری به این منطقه اعزام کرده است.

پیش از این اداره هوانوردی آمریکا به دلیل تشدید تنشهای پسانتخاباتی در آمریکا، در اطراف حریم هوایی محل سکونت جو بایدن منطقه پرواز ممنوع اعلام کرده بود.

یک منبع آگاه به روزنامه واشنگتن پست گفته است که جو بایدن که پیشتاز رقابتهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا است صبح روز جمعه اعلام پیروزی خواهد کرد.

بایدن پیش از این دو بار با برگزاری نشست خبری از احتمال پیروزی خود خبر داده است و اما تا کنون اعلام پیروزی نکرده است و گفته تمام آراء باید شمرده شود.

این درحالیست که ترامپ در روند شمارش آراء تشکیک کرده و شکایتهایی را در نحوه شمارش آرا و روند برگزاری انتخابات به دیوان عالی چند ایالت تسلیم کرده است.

شمارش آرا در ایالتهای کلیدی از جمله آریزونا، نوادا، پنسیلوانیا و جورجیا همچنان ادامه دارد.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد