شما اینجا هستید

ایران » تازه های کتاب اورامانات

جلد دوم کتاب ذهن، آگاهی و سعادت به همت پروفسور جواد منتظمی و مهناز بهرامی به بازار آمد.

به گزارش وطن آزاد به نقل از اردشیر اردلان ، روزنامه نگار، جلد دوم کتاب ذهن، آگاهی و سعادت به قلم هنرمند روانسری  خانم مهناز بهرامی ( نقاش، درمانگر، مدرس دوره های ایموشن کدوبادی کد) و جناب آقای پروفسور جواد منتظمی (مدرس بین المللی قانون جذب) از سوی انتشارات تریفه چاپ و منتشر شد.

مهناز بهرامی در گفتگو با اردشیر اردلان – روزنامه نگار گفت :  این کتاب دو جلد است که جلد اول آن خدا را شکر با استقبال مردم مواجه گشت و همین مشوقی شد که با پشتوانه و قدرت تشویق مردم جلد دوم آن را نیز به یاری خداوند به سرانجام برسانیم و در دسترس عموم علاقمندان به کتاب و کتابخوانی قرار دهیم. لازم به یاد آوری است در جلد اول در مورد قانون جذب، کارکرد قانون جذب در زندگی، ذهن و شناخت آن، کارکرد ذهن، ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه، مدیریت ذهن، تاثیرات افکار منفی و تصاویر منفی روی جسم و روح و انواع بیماری های نشات گرفته از آن توضیح داده شده است. اما در جلد دوم به این مبحث پرداخته ایم که: اگر مغز افراد را کامپیوتر بدانیم، ذهن این افراد در حقیقت به مثابه نرم افزار یا برنامه اجرایی آن می باشد و خود مغز در حقیقت سخت افزار خواهد بود. اینکه می گوییم مدیریت مغز و ذهن افراد، در حقیقت مدیریت کلیه رفتارها و باورهای انسان را شامل می شود. زیرا تمامی رفتارها و باورهای انسان از ذهن وی بر می خیزد.
قدرت ذهن انسان فوق العاده می باشد و ذهن انسان دارای ویژگیهای خاص است که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود: ذهن سلامت میان وجود خارجی کیفیتها و اشیاء و پدیده ها و آنچه باور انسان است تعادل برقرار می کند، علیرغم اینکه همین ذهن قدرت کم و زیاد نمودن کیفیتهای خارجی را در خود دارد و گاه این کم و زیاد نمودن ها به صورت بیمارگونه ای بروز می نماید.
تعریف مدیریت ذهن عبارت است ازمدیریت کلیه افکار و باورهای انسان. زمانی که انسان بتواند آنقدر برخود مسلط باشد که کلیه رفتارها و باورهای خود را کنترل کرده و در حقیقت ذهن و مغز خود را مدیریت کند، درمسیر رسیدن به خواسته ها و اهداف زندگی بسیار موفق تر خواهد بود.
قانون جذب مجموعه رویکردی است که باعث می شود یک انسان بتواند با استفاده از قدرت ذهن و افکارش به تمام آرزوهایش برسد. البته قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاش است. قانون ارتعاش می گوید: تمام افکاری که در درون ذهنتان می آید دارای یک سری ارتعاش و انرژی می باشد که همین ارتعاش و انرژی باعث می شود خواسته ها ناخواسته هایتان وارد زندگیتان بشود. وقتی به چیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و تمام این ارتعاشهایی که ارسال می ‌کنید با استفاده از قانون جذب سازماندهی می شود. برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید باید
ارتعاشی خروجی ذهنتان را کنترل کنید برای کنترل ارتعاش خروجی ذهن باید افکارتان را کامل کنترل کنید و در اختیار بگیرید.
ایشان در ادامه از روند انتشار این کتاب صحبت کرد و افزود : حدود دو  سال روی این دو جلد کتاب کار کردیم و هر لحظه نوشتن آن همراه با لذت وحس خوب بود و انگیزه زیادی برای نوشتن کتاب داشتیم چون قصد و نیت ما کمک کردن به انسان ها بود و به یاری خداوند کار جلد دوم کتاب به بهترین نحو به اتمام رسید.
که به دوستان پیشنهادمی کنم تا جایی که برایشان امکانپذیر است، کتابخوانی را گسترش بدهند. چون ما از طریق کتاب خواندن آگاه تر خواهیم شد و از آگاهی به تکامل میرسیم که هم میتوانیم به خود و هم به جامعه کمک به سزایی داشته باشیم.
مهناز بهرامی با اشاره به همکاری انتشارات تریفه روانسر تحت مدیریت جناب آقای مولود مصطفایی، طراحی جلد توسط جناب آقای جلیل محمدی و همیاری جناب آقای ایرج احمدی وخانم ژیلا ارسر در امر ویرایش کتاب و همراهی جناب آقای جلیل کریمی تدوینگر و فیلمبردار توانمند استان کرمانشاه که در ساخت تیزر و آقای وحیدامامی نیا در تهیه عکس تقبل زحمت کردند، آنان را شایسته تقدیر و تشکر دانست و در خصوص انگیزه انتشار این کتاب  تشریح کردند: درسال۱۳۹۹ با دعوت رسمی از جناب آقای پروفسور جواد منتظمی مدرس بین المللی قانون جذب،  به تیم آمانج فعالیت خود را گسترده تر کردیم، پروفسور منتظمی محقق، پژوهشگر، استاد دانشگاه، مدرس توسعه فردی و مقیم کشور آلمان هستند، در راستای اهدافمان با پروفسور منتظمی تصمیم گرفتیم کتابی در رابطه با ذهن و آگاهی بنویسیم چون به این نتیجه رسیدیم که اکثر مردم از ذهن و ضمیر ناخودآگاه خود و کارکرد آن اطلاعات کافی ندارند و نمی دانند کارکرد ذهن چیست؟ و چطور می توان از قدرت ذهن برای زندگی بهتراستفاده کرد.
مهناز بهرامی خاطر نشان کرد: درسال۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه روان درمانگری با روش ایموشن کدوبادی کد و کار روی بیماری های جسمی، روحی و ذهنی شروع کردم  و توانستم با این علم قوی بیماریهای زیادی را ازجمله افسردگی ها، ترک اعتیاد، ترک سیگار ،اغلب بیماریهای جسمی …. درمان کنم.

 

لازم به ذکر است: مهناز بهرامی مدیر و موسس گروه تحقیقاتی آمانج، نقاش، مدرس دوره های ایموشن کدوبادی کد(EFT) هواپونوپونو، با سابقه ده سال درمانگری روی بیماریهای جسمی، روحی و ذهنی باروش بادی کد است.
جلد دوم کتاب ذهن ، آگاهی و سعادت  در ۲۹۱ صفحه و با قیمت ۱۵۰ هزار تومان از طریق پیج اینستاگرام amanj_223@ ایشان و یا با تماس با شماره ۰۹۱۸۷۲۳۲۱۴۲  قابل تهیه است.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد