شما اینجا هستید

سیاسی » ترور فخری‌زاده بار دیگر ذلت و خواری نظام سلطه را نشان داد
گروه : سیاسی

گروه سیاسی «وطن روز»

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در واکنش به ترور فخری زاده تاکید کرد که این حرکت های خبیثانه نه تنها آورده ای برای نظام سلطه نخواهد داشت بلکه نابودی آن ها را نزدیک تر خواهد کرد.

به گزارش «وطن روز» علی حدادی در گفت و گو با ایسنا، ضمن محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده، بیان کرد: اقدام خباثت آلود صهیونیستی و نظام سلطه جهانی با ترور دانشمند برجسته کشورمان، بار دیگر ذلت و خواری و کینه توزی آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی غاصب را به نمایش گذاشت.

وی در ادامه اظهار کرد: در طی سالیان گذشته جوانان انقلابی کشورمان و امروز نیز جوانان ارزشمندمان پرچم توسعه کشور را بر دوش کشیده و این مسیر نیز ادامه خواهد یافت. قطعا این اقدامات خبیثانه رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی بی پاسخ نخواهد ماند و درس عبرت بزرگی خواهند گرفت.

نماینده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس تصریح کرد: ضمن اینکه این اقدام خبیثانه را محکوم می کنیم به پیام شهادت شهید محسن فخری زاده نیز باید توجه شود. آقایانی که هنوز دشمن را نشناخته اند و شعار تعامل سر داده و همچنان امید به مذاکره دارند باید بدانند که نظام سلطه هیچگاه و هیچ کجا به دنبال توسعه و پیشرفت جهان اسلام نبوده و همه تلاش و سرمایه خود را برای به زانو درآوردن ملت های مسلمان به کار گرفته است.

حدادی در پایان تاکید کرد: اما تا به امروز ملت بزرگ ایران اسلامی با اعتقاد و باور به مبانی اسلامی و قرآن کریم پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند و ان شاءالله با ایستادگی، مقاومت و روحیه جهادی نظام سلطه را به زانو درخواهند آورد. این حرکت های زشت نه تنها آورده ای برای نظام سلطه نخواهد داشت بلکه نابودی آن ها را نزدیک تر خواهد کرد. ملت اسلامی با سرمایه شهادت و روحیه جهادی نظام سلطه را به زانو درخواهد آورد.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد