شما اینجا هستید

بین الملل » تقلای ترامپی برای پیروزی

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایسنا، فرماندار تگزاس گفته است، به هر شخصی که تقلب انتخاباتی معتبری را در رابطه با رای‌گیری سوم نوامبر گزارش کند، یک میلیون دلار جایزه می‌دهد.

 شبکه تلویزیونی کی.دابلیو.تی.ایکس تگزاس گزارش داد، دن پاتریک، فرماندار تگزاس گفته است، افشاگران و خبرچین‌ها باید اطلاعات و شواهد خودشان را تحویل مقام‌های محلی بدهند. هر شخصی که اطلاعاتی ارائه دهد که منجر به بازداشت یا محکومیت شود، حداقل ۲۵ هزار دلار دریافت خواهد کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و بسیاری در حزب جمهوری‌خواه از تقلب در انتخابات ریاست جمهوری صحبت می کنند اما هنوز سند و مدرکی دال بر تقلب ارائه نداده‌اند. روز شنبه، جو بایدن دموکرات به عنوان پیروز این رقابت نفس‌گیر معرفی شد چون به حداقل ۲۷۰ رای الکترال لازم دست یافته بود.

فرماندار تگزاس گفت: من از تلاش‌های دونالد ترامپ برای مشخص کردن تقلب انتخاباتی در انتخابات ریاست جمهوری و تعهد او برای اطمینان حاصل کردن از اینکه تمام آرای قانونی شمارش می‌شوند و تمام آرای غیر قانونی هم باطل می‌شوند حمایت می‌کنم.

فرزندان ترامپ نیز همچنان ادعای عجیب پیروزی در این انتخابات را مطرح می‌کنند.

دونالد ترامپ جونیور، پسر ترامپ، صفحه تویتر خود را مملو از ادعاهای بی اساس درباره تقلب در انتخابات کرده است. توئیتر به بسیاری از پیام‌های پسر ترامپ در این خصوص برچسب ادعاهای مورد مناقشه زده است.
شبکه سی ان ان گفته است: اریک، پسر دیگر ترامپ، هم با انتشار ویدئویی جعلی مدعی شد برخی از برگه‌های آراء ترامپ سوزانده شده است. مسئولان منطقه مورد ادعای پسر ترامپ در شهر ویرجینیا در واکنش به این ادعا گفته اند برگه‌هایی که در این ویدئو نشان داده می‌شود برگه‌های واقعی رأی نیستند.
ایوانکا، دختر ترامپ با انتشار پیامی از خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشته است ترامپ با کسب اکثریت آرا در آلاسکا پیروز شده است.
مجری سی ان ان افزود البته ما هم در این شبکه پیش بینی کرده بودیم که ترامپ در آلاسکا پیروز خواهد شد. جو بایدن بدون آلاسکا، بیش از ۲۷۰ رأی الکترال کسب کرده است. جو بایدن برنده شده است.

 

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد