شما اینجا هستید

اجتماعی » جریمه عدم استفاده از ماسک در خودروها در کرج

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایسنا، رییس پلیس راهور ناجا از اجرای طرح جریمه خودروها به دلیل عدم استفاده از ماسک در کرج خبر داد.

سردار سید کمال هادیانفر در گفت‌وگو با ایسنا،با بیان اینکه بیش از ۱۰ روز است که طرح جریمه خودروها به دلیل عدم استفاده از ماسک در تهران اجرا شده است، گفت: به تازگی و طی یکی دو روز اخیر شهر کرج هم مشمول این طرح شد.

وی با بیان اینکه اعمال جریمه به دلیل عدم استفاده از ماسک در خودروها مخصوص وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی و اتوبوس و … است، گفت: بر این اساس اگر راننده فاقد ماسک باشد، جریمه ۱۰۰ هزار تومانی برایش اعمال خواهد شد و برای دیگر سرنشینان نیز به ازای هر فردی که ماسک نداشته باشد، ۲۰ هزار تومان جریمه صادر می‌شود.

رییس پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه فعلا طرح و برنامه ای برای جریمه خودروهای شخصی وجود ندارد، گفت: این طرح در مورد ناوگان حمل و نقل مسافربری عمومی است.

به گفته هادیانفر دو استان البرز و تهران را باید به شکل یکپارچه دید و از این رو پلیس هر طرحی را که اعمال کند نمی تواند بگوید این دو از هم جدا هستند. محل سکونت بسیاری از افراد حاضر در تهران در استان البرز است و باید این یکپارچگی دیده شده و مورد توجه قرار بگیرد.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد