شما اینجا هستید

خبرخوان » حاجی دلیگانی:اهانت مکرون بی‌پاسخ نمی ماند
گروه : خبرخوان , سیاسی

به گزارش «وطن روز» به نقل از مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی، در واکنش به توهین رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس نبی اکرم (ص)،گفت: این کار محکوم است و قطعاً مسلمانان جهان پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های این شیطان دست پرورده آمریکا خواهند داد.

وی بیان کرد: «مکرون» باید بداند که مسلمانان به علت این اقدام به شدت از وی خشمگین هستند و این گونه نیست که کسی به راحتی به مقدسات و شخصیت اول دنیای اسلام اهانت کند و پاسخی دریافت نکند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسلمانان جهان قطعاً در جای خودش پاسخ این نوع رفتار رئیس جمهور فرانسه را خواهند داد و قطعاً اتحاد و انسجام مسلمانان در جهان می‌تواند توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی کند.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: هدف کسانی که به ارزش‌های دین مبین اسلام توهین می‌کنند چیزی جز جلوگیری از گسترش اسلام در جهان نیست و به بیان بهتر آنان به دنبال ممانعت از نشر و گسترش اسلام هستند.

وی بیان کرد: با وجود تلاش‌های بی ثمری که غربی‌ها برای جلوگیری از رشد دین مبین اسلام می‌کنند، اسلام به برکت انقلاب اسلامی در منطقه و جهان نشر و گسترش یافته است و قطعاً تلاش‌های این کشورهای غربی راه به جایی نمی‌برد.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد