شما اینجا هستید

خبرخوان » حزب جمهوری اسلامی احیا می‌شود
گروه : خبرخوان , سیاسی

جریان جوانان انقلابی ایران که در سال ۹۸ اعلام موجودیت نمود با هماهنگی چند تن از وزرای سابق و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال تهیه‌ مقدمات اعلام موجودیت حزب جمهوری اسلامی می‌باشند، شنیده‌ها حاکی از آن است که هیئت مؤسس جدید حزب جمهوری اسلامی ترکیبی از جوانان نخبه‌ی انقلابی، وزاری سابق و نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌باشند.
هیات موسس معتقد است که عمده مشکلات کشور به دلیل منافع جناحی و دور شدن از آرمان‌های مترقی جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و بنیان‌گذار کبیر آن بوده و تداوم جناح‌گرایی برای کشور خسارت‌بار است و راه چاره، احیاء حزب جمهوری اسلامی و عمل به منویات اصیل و پیشرو مطرح‌شده در مرامنامه این حزب است. لذا؛ لزوم انسجام و انتظام نیروهای آگاه و مؤمن و گسترش آگاهی‌های انقلابی و تربیت کادرهای فعال و کارآمد برای اداره کشور و خنثی کردن توطئه دشمنان قسم‌خورده ملت ایران و همچنین پیشگیری از فتنه نفوذی‌ها در چنین برهه‌ای بسیار ضروری است.
پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که این جریان به‌زودی در سراسر ایران اسلامی اقدام به عضو یابی از تمام آحاد مردم انقلابی مسلمان و به‌ویژه نخبگان در عرصه‌های مختلف نموده و بزرگ‌ترین جریان تشکیلاتی کشور را در راستای تشکیل دولت جوان انقلابی سازمان‌دهی می‌کنند.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد