شما اینجا هستید

خبرخوان » حساسیتهای دیدار فولاد خوزستان و استقلال به رقابت‌های زیرپوستی برمی گردد
گروه : خبرخوان , ورزشی

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایرنا، «سعید آذری» دوشنبه شب در یک گفت و گوی تلویزیونی در مورد لغو حکم محرومیتش از سوی کمیته اخلاق، بیان داشت: بعد از بررسی کمیته استیناف و براساس بندهای مندرج در مقررات کمیته اخلاق، این حکم لغو شد. این حکم با مستندات حقوقی لغو شده است.

وی در مورد اتفاقات دیدار فولاد خوزستان و استقلال، اظهار داشت: تیم ما از ابتدای بازی تلاشش این این بود که با تلاش و به کارگیری استراتژیک های مشخص پیروز میدان شود. مربی تیم قبل از بازی بخش های مختلفی را در نظر می گیرد و شاهد بودید که تیم فولاد در بازی مقابل استقلال در طول تقریبا ۱۰۰ دقیقه توانمندی فنی داشت و برنده این دیدار شد.

آذری ادامه داد: فکر می کنم حساسیتهای این بازی به رقابت های زیرپوستی برمی گردد همانطور که پارسال هم این موضوع وجود داشت. به نحوی به علت اینکه در آخرین لحظات هم با توجه به اینکه «جواد نکونام» با فولاد قرارداد داشت اما با او از باشگاه استقلال تماس می گرفتند و به نوعی مربیان دو تیم به هر شکلی به دنبال اثبات خود بوده و این موضوع روی توانمندی های مربیان نیز تاثیر گذاشت و تمرکز آن ها را برهم زد و باعث شد تا شاهد اتفاقات خوبی نباشیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد بیانیه باشگاه استقلال درباره حواشی دیدار این دو تیم، عنوان کرد: پیش از این دیدار و زمانی که در بیمارستان بودم، نکونام با من تماس گرفت و گفت که باشگاه استقلال در خصوص داور بازی بیانیه داده است. من هم به او گفتم که اجازه نمی دهم که در مورد این موضوع بیانیه ای صادر شود. حتی با صراحت به نکونام اعلام کردم که اهل بیانیه دادن نیستم.

وی ادامه داد: بعد از ویدئویی که از سرمربی استقلال منتشر شد، موجی از اعتراضات مردم خوزستان به راه افتاد و آن ها خواستند که با این موضوع برخورد شود. با اینکه می دانم «محمود فکری» خودش هم از این موضوع بیشتر از همه ناراحت بود اما ما شکایت خودمان را به فدراسیون فوتبال ارائه کردیم. بعد از این بیانیه، باشگاه استقلال بیانیه دیگری انتشار داد که بیشتر شبیه به تسویه حساب شخصی با من بود و حتی در این بیانیه ارکان حقوقی فدراسیون را زیر سوال برده و اعلام کردند که بخشیده شدن من رفاقتی بوده است.

آذری خاطرنشان کرد: به هر صورت اتفاقی افتاده که نمی توان آن را کتمان کرد و من اگر جای «احمد مددی» سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال بودم به طور حتم معذرت خواهی می کردم. این موضوع خیلی ساده است که مدیران استقلال باید با یک عذرخواهی ساده این موضوع را جمع می کردند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تاکید کرد: به مددی می گویم که شما در جایگاهی نیستید که از من سوال بپرسید. رزومه شما را مطالعه کردم و می دانم که شما فردی فرهنگی هستید. بهتر است صورت مساله را پاک نکرده و در مورد الفاظ فکری صحبت کنید و همچنین نگران تیم هایی که به اهواز می آیند نباشید. رزومه مدیریتی من هم مشخص است و همه مرا که از سال ۸۳ به عنوان مدیر به فوتبال آمده ام، می شناسند. شما فقط می توانید در خصوص رفتارهایی که مربی تیمتان انجام داده است، حرف بزنید.

وی خطاب به مددی ادامه داد: به نظر من بهتر بود که شما همان شب بازی معذرت خواهی می کردید اما حالا فکر می کنم که فکری بیشتر از همه شما از این موضوع متاسف است. جالب این است که در این چند روز خود فکری در خصوص این اتفاقات حرفی نزده است. مددی توهین به نوامیس را به کوه یخ تشبیه کرده و پرسش من از او این است که توهین کننده به مانند چیست؟

آذری در پایان، گفت: بیانیه ای دادند و از من خواستند تا عذرخواهی کنم و من هم در هفت مورد معذرت خواستم. من به جای مددی هم عذرخواهی کردم. من به خاطر ۱۰ نفره بازی کردن تیم شما و ۱۰ دقیقه بیرون نگه داشتن «شیخ دیاباته» هم عذرخواهی کردم. من از شما به عنوان یک انسان فرهنگی انتظار داشتم که با یک عذرخواهی کوچک این موضوع را حل کرده و این همه سختی و استرس به خودتان نمی دادید.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد