شما اینجا هستید

اقتصادی » دولت و مجلس پیگیر حق و حقوق جاماندگان سهام عدالت است

رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس گفت:امیداریم با پیگیری های جدی مجلس و دولت، فضای کاری جدیدی برای گره گشایی کارها و امورات حل نشده فراهم شود.
به گزارش وطن روز به نقل از شبکه رادیویی ایران، مهدی سعادتی بیشه سری، رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به بحث سهام عدالت و جاماندگان آن پرداخت و گفت: در حال حاضر سهام عدالت برای ۲ میلیون فوتی در کشور تعیین و تکلیف نشده که در صورت تامین منابع ساماندهی خواهد شد.
وی در ادامه با بیان اینکه برخی ها پول سهام را واریز کردند و اما در لیست قرار نگرفتند، افزود: دولت دوازدهم توجهی به سهام عدالت و پرداخت حق و حقوق سهام داران این حوزه نداشته است. با روی کار آمدن دولت جدید، مجلس با برگزاری جلسات مختلف با دولت به طور جدی پیگیر حق و حقوق جاماندگان سهام عدالت است.
این نماینده مجلس در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: هر چند در بحث سهام عدالت سازمان خصوصی سازی و مجموعه بورس به خوبی عمل نکردند اما امیداریم با پیگیری های جدی مجلس و دولت، فضای کاری جدیدی برای گره گشایی کارها و امورات حل نشده فراهم شود.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۶:۳۵صبح ، به تهیه کنندگی حسین معصومی و زهرا قائدی از رادیو ایران پخش می شود.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد