شما اینجا هستید

تحلیل خبری » رحمان عموزاد در آینده یزدانی دوم خواهد شد

قهرمان سابق کشتی آزاد کشورمان گفت: هر چند رحمان عموزاد نتوانست در لیست فینالیست ها قرار گیرد، اما باخت او را شکست نمی دانم.
به گزارش وطن روز به نقل از شبکه رادیویی ایران، فردین معصومی قهرمان سابق کشتی آزاد کشورمان در دسته فوق سنگین  در برنامه ورزش ایران به موفقیت کشتی گیران ایرانی به ویژه حسن یزدانی و امیر حسین زارع در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان اشاره کرد و گفت: تیم ملی کشتی آزاد ایران در این دوره از رقابت ها عملکرد خوبی داشته است هر چند رحمان عموزاد نتوانست در لیست فینالیست ها قرار گیرد، اما باخت او را شکست نمی دانم، رحمان عموزاد در آینده یزدانی دوم خواهد شد.
وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که تیم ملی ایران چرا همواره از تیم هایی که از سطح خود پایین تر است، شکست می خورد، افزود: ایران صاحب کشتی است و همه کشورها، نقاط ضعف و قوت تیم را رصد و بررسی می کنند، می توان گفت بروز چنین حوادثی در تیم ملی ایران کمرنگ تر شده و روند تیم رفته رفته بهتر خواهد شد.
معصومی بخش دیگر صحبت هایش را به رقابت های پیش رو و وضعیت حسن یزدانی اختصاص داد و گفت: خوشبختانه بار روانی از دوش حسن یزدانی برداشته شده و حسن یزدانی در بازی پیش رو عملکرد بهتری را نسبت به المپیک توکیو از خود به نمایش خواهد گذاشت.
برنامه ورزش ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت ۱۹:۰۵ با اجرای حسین معتمد هاشمی و ایمان آرزه از رادیو ایران پخش می شود.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد