شما اینجا هستید

خبرخوان » رسانه‌های بلژیک: کاوه رضایی از بهترین مهاجم‌های لیگ است
گروه : خبرخوان , ورزشی

به گزارش «وطن روز» به نقل از فارس، سایت «alkhaleejtoday» بلژیک امروز در گزارشی به تمجید از کاوه رضایی، مهاجم ایرانی بروژ پرداخت که در این دو فصل گذشته به صورت قرضی برای شارلروا بازی می کند.

این رسانه بلژیکی نوشت: در سال‌های گذشته باشگاه کلوب بروژ یک تمام کننده خوب در خط حمله نداشته که باید هر هفته به صورت مداوم برای تیم گلزنی کند. البته این گفته ما تنها به عملکرد ضعیف بروژ در لیگ قهرمانان اروپا برنمی گردد چون در لیگ بلژیک هم مهاجم گلزنی نداشته است. علی رغم اینکه بروژ در سال ۲۰۱۸ با کاوه رضایی قرارداد امضا کرد اما به او اعتماد زیادی نشد. او در یک فصل ۱۷ بار مصدوم شد و نتوانست به این تیم کمک کند.

بدون شک حضور کاوه رضایی هم در بازی بازی سه شنبه گذشته مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا نمی توانست برای بروژ تفاوت ایجاد کند اما او می توانست بازی خوبی را ارائه کند تا در سطح لیگ بلژیک باشد. رضایی در دو فصل اخیر نشان داده یکی از بهترین گلزنان لیگ بلژیک است و نشان داده می تواند راه حل خوبی برای شرایط بحرانی کنونی بروژ در خط حمله باشد.

رضایی در فصل گذشته لیگ بلژیک یکی از بهترین مهاجمان لیگ بوده است. اگرچه او چندین بار مصدوم شد ولی در ترتیب بهترین گلزنان در رده چهارم قرار دارد. مهاجم شارلروا طبق آمار از هر ۴ فرصت به دست آمده یکی را به گل تبدیل کرده است. در این فصل هم رضایی سطح بالایش را حفظ کرده در ۹ بازی گذشته ۵ گل برای تیمش به ثمر رسانده است. میانگین گلزنی او ۲۵ درصد است. این آمار گلزنی رضایی بالاتر از آمار ۵ مهاجم کنونی کلوب بروژ است.

رضایی اگرچه سطح خود را حفظ کرده ولی در ۴ بازی گذشته افت محسوسی داشته اما با این وجود هم او عملکرد خوبی در حالت کلی داشته است و می تواند راه حل خوبی برای بروژ باشد تا از این بحران بوجود آمده خارج شود. علی رغم عملکرد درخشان مهاجم ایرانی در دو فصل اخیر به همراه شارلروا اما بروژ تصمیم گرفت تا از توانایی این بازیکن استفاده نکند و او را دوباره قرضی به شارلروا داد. این درحالیست که رضایی یکی از بهترین مهاجمان لیگ بلژیک است و بروژ این روزها از ضعف خط حمله اش رنج می برد.

 

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد