شما اینجا هستید

چرتکه » شاخص بورس ۲۲ مهر ۹۹
گروه : چرتکه

شاخص بورس در روزهای اخیر به حوالی عدد ۱.۶ میلیونی رسیده است و دست و پنجه نرم کردن با این عدد، نوساناتی را در بازار ایجاد کرده است.
شاخص کل بورس در معاملات صبح دیروز کاهشی در حدود ۶ هزار واحد را نشان می‌دهد و به عدد یک میلیون و ۵۷۲ هزار واحدی رسیده است.
شاخص کل پیش از این در معاملات روز گذشته یک بار مثبت شده بود و پس از آن حدود ۹ هزار واحد ریزش کرد، اما باز هم با یک جریان صعودی همراه شده است. این در حالی است که بازار در معاملات دیورز، تقریبا چند بار جریان های صعودی و نزولی را تست کرده است. اما در این میان باید به این نکته نیز اشاره کرد که بازار با فشار فروش قابل توجهی همراه است و جریان های صعودی توان عبور ساده از این فشار را ندارند. با این وجود بازار همچنان میل به صعود دارد و سهم های شاخص ساز تمایل خریدار را نشان می دهند. از این رو احتمال گذر از مقاومت های پیش رو زیاد است و باید دید که در این مقطع با وجود افزایش نرخ دلار، چه اتفاقی برای بازار رخ خواهد داد. اما نکته ای که در این میان باید به آن توجه داشت این است که شاخص کل هم وزن همچنان اعداد منفی قابل توجهی را نشان می دهد و تا مثبت شدن آن ممکن است باز هم جریان بازار تغییر کند.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد