شما اینجا هستید

مطالب تولیدی » طعم پرسپولیس زیر زبان شستا

باوجود اینکه ساختمان باشگاه پرسپولیس هم متعلق به فدراسیون فوتبال است اما تاکنون اقدامی برای مزایده آن از سوی شرکت شستا صورت نگرفته است.

به گزارش وطن روز به نقل ازفارس، به دلیل تسویه نشدن قرض دو میلیون یورویی فدراسیون فوتبال از شرکت شستا برای پرداخت مطالبات مارک ویلموتس بلژیکی، حکم توقیف ساختمان این فدراسیون و البته باشگاه پرسپولیس صادر شده است.

دلیل مصادره ساختمان باشگاه پرسپولیس هم این است که سند این ساختمان به نام فدراسیون فوتبال زده شده. این در حالی است که مسئولان پرسپولیس در طول چند وقت اخیر قصد داشتند امور اداری این باشگاه را به ساختمانی در چیذر که برای این باشگاه خریداری شده منتقل کنند اما به دلیل برخی ملاحظات این امر تاکنون میسر نشده است.

با این وجود طبق پیگیری‌های خبرنگار فارس، برخلاف اینکه شرکت شستا برای مزایده ساختمان فدراسیون فوتبال اقدام کرده است، تاکنون نامه‌ و حکمی برای مزایده ساختمان پرسپولیس به این باشگاه ارسال نشده و البته نمایندگان شرکت شستا تاکنون به شکل حضوری هم برای مزایده این ساختمان به محل باشگاه پرسپولیس نرفته‌اند.

البته طبق توافق‌های جدید بین وزارت کار و وزارت ورزش تا پایان سال به فدراسیون فوتبال مهلت داده شده است تا این بدهی را تسویه کند.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد