شما اینجا هستید

ایران » علی آزادی‌منش مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل گروه پتروپارس شد

طی حکمی از سوی دکتر فرخ علیخانی، مدیرعامل گروه پتروپارس، علی آزادی منش به عنوان «مدیر روابط عمومی و امور بین الملل» این مجموعه انتخاب شد.
به گزارش «وطن آزاد» به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس در حکم مدیرعامل گروه پتروپارس خطاب به آزادی منش آمده است:« نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی بدینوسیله به عنوان «مدیر روابط عمومی واموربین الملل» شرکت پتروپارس منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری مدیران و کارکنان ارزشمند این مجموعه، در انجام ماموریت های محوله موفق و موید باشید.»
لازم به ذکر است آزادی منش که از مدیران با تجربه در حوزه ارتباطات و روابط عمومی کشور محسوب می شود، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بوده و پیش از این  نزدیک به۱۵ سال به عنوان مدیر ارشد «ارتباطات و بازاریابی»  در گروه مپنا و گسترش انرژی پاسارگاد فعالیت داشته است.
مدرس و مربی حوزه ارتباطات و برند، مشاور کسب و کار با تمرکز بر برندسازی و روابط عمومی، مدل کسب و کار، بازاریابی، ارتباطات و روابط عمومی بخشی از فعالیت های آزادی منش در این حوزه است که از وی چهره ای علمی و متخصص در حوزه ارتباطات و روابط عمومی به نمایش می گذارد .

 

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد