شما اینجا هستید

اجتماعی » فداکاری‌های کادر درمان در تاریخ ثبت خواهد شد

 


وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از پایگاه واکسیناسیون در این کاخ تاریخی بازدید کرد.

به‌گزارش وطن روز به نقل ازخبرنگار میراث‌آریا، مهندس سید عزت‌الله ضرغامی امروز چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ به همراه تعدادی از مدیران این وزارتخانه از روند واکسیناسیون در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران بازدید کرد و در جریان نحوه ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی به بازدیدکنندگان و مراجعه‌کنندگان قرار گرفت.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حاشیه این بازدید و در گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره با پزشکان، پرستاران و کادر درمان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام‌شده آنان گفت: «بعدها در تاریخ می‌نویسند که در دورانی یک بیماری کشنده و فراگیری در کشور به وجود آمد؛ اما افرادی بودند که با این لباس فداکاری و ایثارگری کردند و ملت را از این شرایط عبور دادند.»

او اضافه کرد: «مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در خدمت کادر درمان است و از همه افرادی که در این پایگاه واکسیناسیون خدمت می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم.»

مهندس ضرغامی به کادر درمان خدا قوت گفت و با تشکر مجدد از تلاش‌های آنان گفت: «من قصد داشتم زودتر از این به اینجا بیایم و از تلاش‌های شما تشکر کنم. من از همه شما تشکر می‌کنم چه افرادی که از وزارتخانه آمده‌اند و چه افرادی که از دانشگاه علوم پزشکی در اینجا حضور دارند و افرادی که در شیفت‌های بعدی خدمت می‌کنند، از همه شما تشکر می‌کنم. همکاران ما نیز با دیدن کادر درمان در این مجموعه انگیزه پیدا می‌کنند و دلیل اصلی آن نیز فداکاری و ایثارگری شماست.»

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در ادامه حضور خود در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این بنای تاریخی به‌عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری تهران قرار گرفت.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد