شما اینجا هستید

خبرخوان » فساد درپرسپولیس تایید شد
گروه : خبرخوان , ورزشی

به گزارش «وطن روز» به نقل از مهر، وزارت ورزش و جوانان روز پنجشنبه جعفر سمیعی مدیرکل حراست این وزارتخانه را که هیچ سابقه فوتبالی نداشت به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب کرد که با واکنش‌های مختلفی مواجه شد.

سید احسان قاضی‌زاده هاشمی در این مورد گفت: اعتراضاتی که در این چند روز در مورد انتخاب مدیرکل حراست وزارت ورزش برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس شد برای من جالب بود که اعلام کرده می‌خواهد فساد را در این باشگاه از بین ببرد. در این اظهار نظر ایشان اول تایید و اقرار کرده که در این باشگاه فساد وجود دارد.

وی ادامه داد: دومین نکته این است که ایشان که قبلاً مدیرکل حراست این وزارتخانه بوده و باشگاه یک جز از این وزارت بوده و زیر نظر وزارت ورزش بوده است، پرسش این است که در این چند سال چه عملی انجام داده و چه نظارتی داشته است چرا که وظیفه مبارزه با فساد بر عهده حراست آن دستگاه است.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی افزود: ما با اینکه ایشان حراستی باشد مشکلی نداریم چرا که قبلاً هم مدیرانی بودند که حراستی بودند اما اینها در باشگاه‌های کوچک‌تر کار می‌کردند و تجربه اندوزی می‌کردند و بعد می‌آمدند در باشگاه پرسپولیس نه اینکه یهویی وارد مدیرعاملی این باشگاه شوند.

وی در مورد انتخاب مدیرعامل برای باشگاه استقلال گفت: بر اساس تعهدی که وزارت ورزش داده است باید تا دو تا سه هفته آینده مدیرعامل این باشگاه انتخاب شود که تاکید می‌کنم باید مدیری اقتصادی – ورزشی باشد که ما شاهد این اتفاقات حاشیه‌ای باشگاه پرسپولیس نباشیم.

قاضی زاده هاشمی که با برنامه تهران بیست تلویزیون صحبت می‌کرد در مورد حضور آقازاده‌های ورزشی گفت: این را بعداً صحبت خواهیم کرد.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد