شما اینجا هستید

اخبار استانی » لزوم حضور فعال بخش خصوصی برای تصاحب اشتغال حوزه ساخت مسکن

عضو کمیسیون مسکن و رفاه جوانان کشور گفت: ظرفیت های بسیاری در حوزه سرمایه گذاری های مسکن داخلی و خارجی وجود دارد که باید شکوفا شود.
به گزارش وطن روز قتالی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری رویداد اکسپو دبی گفت: پیش بینی می شود که با برگزاری این رویداد بزرگ اقتصادی در دبی حدود ۳۰ میلیون نفر از کشورهای مختلف جهان از ظرفیت های بخش های مختلف فرهنگی، اقتصادی و تجاری ۱۹۸ کشور جهان در دبی بازدید کنند.
وی افزود: اکسپو۲۰۲۰ دبی تا ۱۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ به مدت ۶ ماه فعال است و بخش خصوصی و دولتی توانمندهای خود را در این مدت در غرفه ۲۴۰۰ متر مربعی جمهوری اسلامی ایران به نمایش می‌گذارند.
قتالی به ظرفیت های حوزه اشتغال ساخت مسکن کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: دانش مهندسین ایرانی و توان استادکاران کشور می تواند به توسعه فضای اشتغال خارجی کمک کند.
عضو کمیسیون مسکن و رفاه جوانان کشور اظهار داشت: متوسط رشد اقتصادی سالانه امارات در بازه زمانی ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۰ معادل ۳.۸ درصد بوده است که بالاترین رشد ثبت شده مربوط به رشد ۹.۸ درصدی سال ۲۰۰۰ و کمترین رشد ثبت شده نیز مربوط به سال ۲۰۲۰ با منفی ۶.۱ درصد بوده است. پیش بینی می شود اقتصاد امارات امسال ۳.۲ درصد رشد کند.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد