شما اینجا هستید

اخبار استانی » مجید کلهری: پیشنهاد حضور در لیگ فوتسال ستارگان قطر را دارم

ستاره فوتسال و عضو کمیته ورزش مجمع جوانان گفت: هم اکنون ازدو تیم مطرح اوکراین و اسلواکی پیشنهاد همکاری دارم که به صورت بازیکن قرضی به یکی از تیم ها برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا خواهم پیوست.
به گزارش وطن روز، مجید کلهری ستاره فوتسال و عضو کمیته ورزش مجمع جوانان کشور سال ۱۳۶۴ در شهر ری متولد شده است. استعداد و توانایی های خاص وی باعث شده مسیر درخشانی در حوزه بازی و مربیگری برای وی تسجم کرد. در ادامه مصاحبه کوتاه با وی از دید خوانندگان محترم می گذرد.

٭ چرا رشته فوتسال انتخاب کردید؟
از آنجاییکه که در محله ای زندگی میکردم که مهد فوتسال ایران بود و بازیکنان بزرگی در عرصه ملی همچون مرحوم کاظم محمدی، محمد کشاورز، مصطفی نظری و… حضور داشتند. این انگیزه ای شد تا من هم به رشته فوتسال روی بیاورم.

٭ اگر ورزش فوتسال را انتخاب نمی کردید به دنبال چه رشته ورزشی یا چه کاری میرفتید؟
قطعا، کشتی را انتخاب میکردم چون دوستان خیلی نزدیک و بزرگی مثل حمید سوریان و علی رضا دبیردارم که همیشه حال و هوای کشتی در کنار فوتسال در سر داشتم.

٭ در حال حاضر در کدام مجموعه فعالیت دارید؟
در حال حاضر تمرینات انفرادی خود را دنبال میکنم تا از لحاظ بدنی به فرم ایده ال برسم و آماده مسابقات پیش رو باشم. از لحاظ کاری هم در شهر آنتالیا یک اکادمی ورزشی به نام Majid T R دارم.

٭ فکر میکنید فوتسال ایران در مقام جهانی جایگاهی دارد؟
صد البته، چون هم از لحاظ استعداد در فوتسال و هم از لحاظ ملی در سطح اول جهان قرار داریم و همیشه توانسته ایم فوتسال خود را به سایر کشور ها دیکته کنیم.

٭ از اهداف بلند مدتتان برای ما بگویید؟
هم اکنون ازدو تیم مطرح کشورهای اروپایی اوکراین و اسلواکی پیشنهاد همکاری دارم که به صورت بازیکن قرضی به یکی از تیم ها برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا خواهم پیوست. و هم چنین پس از این مسابقات برای حضور در لیگ فوتسال ستارگان قطر به عنوان بازیکن و مربی پیشنهاد همکاری دارم.

٭ صحبت پایانی
در اخر میخواهم تشکر ویژه ای کنم از تمام مربیانی که تا الان برایم زحمت کشیده اند که اگر اسم بخواهم ببرم از قلم خواهند افتاد، اما لازم است از دو تن از مربیان پایه ام که پیشرفتم مدیون انها است اقایان مهدی قمی و سید احمد تقوی یادی کنم.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد