شما اینجا هستید

اقتصادی » مسابقه نقشه گنج نفت و گاز ایران

به گزارش وطن آزاد؛ شرکت پتروپارس به عنوان یکی از بزرگترین شرکت هایی که در زمینه اکتشاف و توسعه میادین هیدروکربوری (نفت و گاز) فعالیت دارد، کارنامه درخشانی در کشف و توسعه این میادین از خود به جای گذارده است که از نگاه جوانانی که از دور شاهد فعالیت های این مجموعه هستند، لمس عینی این دستاوردها می تواند هیجان انگیز باشد، اما نکته اینجاست که این اتفاق به آسانی امکان پذیر نیست!

دسترسی مسیری پر پیچ و خم دارد، مسیری که تنها با شکستن طلسمی قابل لمس خواهد بود که فقط و فقط سالی یکبار امکان رمزگشایی آن وجود خواهد داشت.

پتروپارسیان اعتقاد دارند تنها دانایان قادر به حل این معماها هستند، چالش هایی که در آوردگاهِ علم و خلاقیت حریف می طلبند، حریف هایی سرسخت!

آیا کسی قادر خواهد بود به این ادعاها پاسخ داده و در جمع دانایان قرار بگیرد؟!

برای راستی آزمایی این ادعا، در تاریخ ۲۹اردیبهشت ۱۴۰۲ در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بر آن خواهیم بود که با همکاری شرکت ملی نفت ایران (NIOC) توان علمی و تفکر خلاقانه جوانانی که خود را شایسته حل این معماها می دانند را در بوته آزمایش بگذاریم، پس این گوی و این میدان!

از دانشجویانِ خلاقی که مایل هستند در این چالش حضور یافته و توانایی های علمی و خلاقانه خود را محک بزنند دعوت می شود در رویدادِ “نقشه گنجِ نفت و گاز ایران” شرکت کنند.

شکستن طلسم و حل معماها منجر به اثبات توانای های شما و صدور مجوز برای حضور در شرکت پتروپارس به عنوان “کارآموز” خواهد شد، بلاشک لمس دستاوردهای علمی این سال ها که در این مجموعه از طرف متخصصان شرکت پتروپارس در قالب درس آموخته گردآوری شده است، می تواند تجربه ارزنده ای را در اختیار شما قرار دهد.

 

 

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد