شما اینجا هستید

اجتماعی » پرستار شیرازی به شهدای سلامت پیوست

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایرنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در پیامی شهادت بانوی مدافع سلامت استان را تبریک و تسلیت گفت. مهرزاد لطفی  در این پیام، شهادت بانو  مریم رحیمی ، از پرستاران شاغل در بیمارستان شهید رجایی را به بازماندگان آن مرحومه و خانواده سلامت استان تبریک و تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:کشور ما امسال خزانی تلخ را تجربه می کند و هر روز خبرهای نگران کننده تری از جان باختن عزیزانمان به گوش می رسد و این بار سردی خزان، بار دیگر خانواده سلامت فارس را در بر گرفت و داغی تازه، همه ما را سوگوار کرد.

خانواده سلامت فارس این بار نیز سوگوار فرزندی دیگر شد که زیباترین روزهای جوانیش، رنگ خزان گرفت و فقدانش برای یکایک ما، اندوهی تلخ بود.

بانو «مریم رحیمی» پرستار خدوم بیمارستان شهید رجایی شیراز که مسیر پرافتخار حیاتش با دفاع از سنگر سلامت، در تلالو شهادت مظلومانه اش جاویدان شد؛ فرزندی شایسته از خانواده غیور سلامت فارس که صادقانه، الگویی ارزشمند از خدمت را برای یکایک ما ترسیم کرد و یاد و خاطره اش تا همیشه در تاریخ سلامت این مرز و بوم می درخشد.

در پایان پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز آمده است : اکنون که روزهای سختی را سپری می کنیم و متاسفانه این ویروس ناخوانده، هر روز عزیزان بیشتری را قربانی می کند، جا دارد یکایک ما همچون حلقه هایی به هم پیوسته از یک زنجیر، در برابر این حجم از تلخی، با تمام قوا عزم خود را جزم کرده و همه همت خود را برای پایان این روزها به کار گیریم تا خون فرزندان شریفی که خالصانه تا پای جان ایستادند، پاس داشته شود.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد