شما اینجا هستید

اقتصادی » پیش‌بینی بارش سراسری باران در پایان هفته

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایرنا، «کبری رفیعی» درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور (۴ آذر ماه)  اظهار داشت: امروز در سواحل شمالی و نوار شرقی کشور بارش پراکنده و وزش باد داریم. در ارتفاعات کرمان، شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار باران، گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.
وی ادامه داد: روز چهارشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه اراک، کرج، تهران و اصفهان غبار محلی پدیده غالب خواهد بود.

به گفته رفیعی از اواخر وقت چهارشنبه سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب و غرب وارد کشور می‌شود که موجب بارندگی پراکنده در روز چهارشنبه خواهد شد. روز پنج شنبه به شدت بارش ها افزوده شده و کل نوار غربی و دامنه جنوبی البرز و غرب گیلان و مازندران را در بر می‌گیرد.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: روز پنج شنبه در خوزستان و شمال بوشهر بارش ها به شکل پراکنده و در نهایت روز جمعه به جز نوار شرقی کل کشور بارانی خواهد بود.

وی ادامه داد: آسمان تهران، نیمه ابری در برخی ساعات مه رقیق با افزایش ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و حداقل دما در تهران به ۵ درجه بالای صفر و فردا ۴ درجه بالای صفر خواهد رسید.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد