شما اینجا هستید

اجتماعی » کاهش ساعت کاری حمل و نقل عمومی با تصمیمات ستاد ملی کروناست

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایسنا، مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت، در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ شده است ، گفت: کاهش شیوع کرونا، همکاری همگانی را میطلبد.

شهریار افندی زاده در این باره تصریح کرد: با توجه به وضعیت شیوع کرونا در شهر تهران که روزانه بیش از ١١ هزار ابتلای جدید و بیش از ۴۵٠ مرگ را رقم میزند ستاد ملی مقابله با کرونا، تصمیم بر اعمال محدودیت فعالیت برای ٣ گروه از مشاغل گرفت که بر مبنای آن از ساعت ١٨ دیگر فعالیتی در شهر تهران انجام نشود.

مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک اظهار داشت: متناسب با تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اعمال محدودیت یک ماهه برای فعالیت مشاغل گروه ٢،٣و ۴ به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت از سوی معاونت حمل و نقل، ترافیک هم اجرا شد.

افندی زاده با تاکید بر اینکه،در ردیف مشاغل گروه ٣ مشخصا به کاهش فعالیت مترو و حمل و نقل عمومی درون شهری اشاره شده است، گفت: ساعت کار حمل و نقل عمومی حدود ٢ تا ٢.۵ ساعت پس از محدودیت فعالیت اعلام شده از سوی ستاد( ساعت ١٨) در نظر گرفته شده و اکنون آخرین زمان حرکت حمل و نقل عمومی ساعت ٨.٣٠ میباشد.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، وی با بیان اینکه همه باید در جهت کاهش شیوع کرونا و اجرای دقیق محدودیت ها همکاری و مساعدت لازم را به عمل آوریم یادآور شد: معاونت حمل و نقل و ترافیک وضعیت خدمات رسانی به مسافران در تمام ناوگان را روزهای اولیه مورد بررسی قرار میدهد و در صورت نیاز به اصلاح ، نسبت به تغییر مجدد زمان و نحوه ی سرویس رسانی اقدام خواهد شد.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد