شما اینجا هستید

بین الملل » کمپین ترامپ به شکست در پنسیلوانیا اعتراض کرد

کمپین دونالد ترامپ به بخشی از حکم دادگاه که راه را برای ایالت کلیدی پنسیلوانیا هموار می‌کند تا جو بایدن را به عنوان پیروز انتخابات سوم نوامبر اعلام کند، اعتراض کرده است.

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، کمپین دونالد ترامپ از دادگاه استیناف منطقه‌ای سوم آمریکا خواسته است تا در تصمیم قاضی ماتئو برن تجدیدنظر کند.

این کمپین اوایل همین ماه با تنظیم شکایتی از قاضی برن خواسته بود تا جلوی مقام‌های این ایالت برای تایید نتایج انتخابات را بگیرد. حکم قاضی برن که شنبه منتشر شد، این پرونده را حاوی “استدلال‌های حقوقی ضعیف” و “گمانه‌زنی بدون پشتوانه” توصیف کرد.

کمپین ترامپ در شکایت خود گفته است، درخواست استیناف روی این نکته متمرکز است که آیا قاضی برن به شکلی نامناسب شکایت آنها را رد کرده است یا خیر.

ترامپ که به تغییر نتایج انتخابات امید بسته است، باید نتیجه در پنسیلوانیا را به نفع خودش تمام کند. انتظار می‌رود این ایالت امروز دوشنبه نتایج انتخابات را تایید کند.

رودی جولیانی، وکیل ترامپ شنبه گفت، حکم سریع قاضی برن به آنها کمک می‌کند تا “با سرعت پرونده را به دیوان عالی آمریکا” ببرند. قاضی برن در حکم خود گفته بود “هیچ اختیاری برای گرفتن حق رای حتی یک فرد هم ندارد، چه رسد به حق میلیون‌ها شهروند.”

 

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد