شما اینجا هستید

خبرخوان » کیفیت عملکرد خیلی مهم است
گروه : خبرخوان , ورزشی

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایرنا، «هاشم صیامی» اظهار داشت: تنها به دنبال کسب سهمیه المپیک نیستیم. ورزشکاری باید به این بازی‌ها راه یابد که بتواند به مرحله نهایی یا نیمه نهایی صعود کند. در واقع کیفیت عملکرد یک ورزشکار در بازی‌های المپیک مهم‌تر از کسب سهمیه است.

وی افزود: آنان باید بتوانند در این بازی‌ها در شرایط خوبی قرار بگیرند و رکورد حد نصاب را رعایت کنند. به دنبال اعزام ورزشکارانی به المپیک هستیم که چابک باشند حتی اگر این تعداد کم باشد، کیفیت عملکرد آنان در المپیک مهم‌تر است.

رییس فدراسیون دو و میدانی با اشاره به اینکه محوریت فعلی فدراسیون بر سرمایه گذاری در رده پایه است، خاطرنشان کرد : علاوه بر آنکه از رده سنی بزرگسالان حمایت می‌کنیم اما بیشتر اعتبارات خود را صرف پرورش رده‌های نوجوانان و جوانان خواهیم کرد تا در آینده بتوانیم به موفقیت‌های بیشتری برسیم.

وی درخصوص وضعیت احسان حدادی پس از جراحی خار پاشنه در آلمان گفت: احسان حدادی پس از جراحی در آلمان اکنون در حال فیزیوتراپی است و باید در آلمان بماند و با تشخیص پزشک و بعد از بهبود یافتن می‌تواند به تمرینات خود بازگردد.

صیامی درباره قرارداد مک ویلکینز مربی حدادی گفت: باید حدادی به ایران بازگردد تا کمیته پرتاب‌ها تصمیم لازم را در خصوص قرارداد او اتخاذ کند.

وی تصریح کرد: چهار کمیته دوی سرعت، پرش و پرتاب و استقامت و نیمه استقامت را برای رسیدگی به امور ورزشکاران تشکیل دادیم تا برنامه آماده سازی دو و میدانی‌کاران را برای حضور در مسابقات آسیایی سال آینده مهیا کنند. اکنون به دلیل کرونا نمی‌توانیم اردویی به صورت تجمیعی برای ورزشکاران برگزار کنیم به همین دلیل دو و میدانی‌کارانی که به دنبال کسب سهمیه هستند یا آنکه سهمیه المپیک گرفته‌اند باید به صورت انفرادی تمرین کنند تا سلامت آنان دچار مشکل نشود.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد