شما اینجا هستید

اجتماعی » گزارش مبسوط دوره دوم کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در سیستم های هوشمند و فازی
گروه : اجتماعی

به لطف پروردگار متعال، دومین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در سیستم های هوشمند و فازی  در دو روز مورخه ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ به دلیل شرایط کرونا به صورت مجازی با حضور اساتید، فرهیختگان متخصصین و دانشجویان داخلی و خارج از کشور به زبان انگلیسی برگزار شد.

روز اول کنفرانس پس از ادای احترام به پدر منطق فازی دکتر لطفی عسکرزاده، با سخنرانی و خوش آمدگویی دکتر مصطفی علی بیگی دبیرکنفرانس و رییس موسسه مهدپژوهش به طور رسمی آغاز گردید.

دبیر کنفرانس پس از بیان اهداف اصلی این رویداد بیان کرد: از زحمات و حمایت های کمیته های برگزاری و علمی به ویژه دکتر پراوین کومار دبیرکل کنفرانس تشکر و قدردانی نمود. همچنین از زحمات بی شائبه دکتر سعید عباس‌بندی دبیرعلمی کنفرانس و دانشمند یک درصد جهان در حوزه ریاضیات سپاسگزاری ویژه گردید. در آخر از کمک های دکتر محمدعلی فریبرزی دبیر نشست های ویژه، دکتر طییه حجاری دبیر برنامه ریزی‌ کنفرانس و مهندس الهه عبدوس دبیراجرایی قدردانی شد.

در ادامه دکتر پراوین کومار دبیرکل کنفرانس و رییس دانشکده ضمن خیرمقدم به مدعوین، در مورد ضروریت و اهمیت برگزاری این کنفرانس، سخنرانی داشتند و همچنین از کمیته ها و اشخاص تاثیرگذار در این رویداد علمی تشکر کردند.

در بخش اول این کنفرانس، دکتر سعید عباس‌بندی (استاد دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)) ضمن تشکر از برگزاری این کنفرانس و توصیه های گرانقدرشان، به سخنرانی با عنوان درون یابی فازی پرداختند.

 

سپس اساتید برجسته بین المللی از جمله: دکتر نگاراجان (استاد موسسه علوم و فناوری هندوستان)، دکتر محمدعلی فریبرزی (دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی)، دکتر طیبه حجاری (استاد کالج هوستن آمریکا)، دکتر رامش بابو (موسسه علوم و تکنولوژی هندوستان) به سخنرانی های کلیدی در مورد مباحث روز سیستم های هوشمند و فازی پرداختند.

بخش دوم کنفرانس، سخنرانی های کاربردی در این حوزه توسط اساتید برجسته کشورهای مختلف پرداخته شد

روز دوم کنفرانس، دکتر مصطفی علی بیگی ضمن خیر مقدم، مجدد اشاره داشتند: باتوجه به پیشگیری شیوع ویروس کرونا ناچار به برگزاری کنفرانس به صورت آنلاین شدیم.

در ادامه، اساتید برجسته از جمله دکتر پراوین کومار و دکتر کاوی کومار از دانشگاه های کشورهای مختلف به سخنرانی های کلیدی در حوزه مدیریت و تکنولوژی های نوین در سیستم های هوشمند و فازی پرداختند.

در پایان دکتر مصطفی علی بیگی ابزار تشکر و قدردانی مجدد از تمامی همکاران، حامیان، سخنرانان و شرکت کنندگان داشتند.

امید آنکه دستاوردهای این کنفرانس مورد استفاده جامعه علمی قرارگیرد.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد