شما اینجا هستید

اجتماعی » ۸۰۰۰ لیتر روغن احتکاری در جنوب تهران کشف شد

به گزارش «وطن روز» به نقل از ایسنا، رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف بیش از ۸۰۰۰ لیتر روغن خوراکی احتکار شده در انبار مغازه ای در جنوب تهران خبر داد.

 سرهنگ علی ولی پور گودرزی در این باره گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مالک مغازه ای در حوالی خیابان خیام، مقادیر فراوانی روغن های خوراکی را دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع ‌ در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: هویت مالک و نشانی دقیق مغازه در دستور کار قرار گرفت و تیمی از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که یکی از مغازه داران مواد غذایی مقدار فراوانی روغن جامد در انبار مغازه اش دپو و جمع آوری کرده است که نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

سرهنگ ولی‌پور گودرزی ادامه داد: دستور دستگیری متهم و بازرسی از انبار مغازه اخذ و تیمی از کارآگاهان این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل انبار مغازه ۸۸۴۸ لیتر روغن جامد خوراکی در قوطی های ۴ الی ۱۶ کیلویی در مارک های مختلف کشف شد، افزود: در این رابطه یک مالک مغازه دستگیر و در همان بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در خاتمه گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال احتکار شده را سه میلیارد ریال برآورد کرده اند.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد