شما اینجا هستید

اجتماعی » زوج قاچاقچی به تله پلیس افتادند

 سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در تشریح این خبر اظهار کرد: با دریافت گزارش مردمی و رصدهای اطلاعاتی مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور خریداری و به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار مأموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم با همکاری همسرش تحت پوشش مسافرت خانوادگی با استفاده یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس محموله مواد مخدر را تهیه و پس از گذشتن از شهر سیرجان به شهر تهران منتقل خواهد کرد.

سرهنگ حسنوند گفت: با تکمیل رصدهای اطلاعات و تحقیقات پلیسی، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهمان اخذ شد و تیمی از مأموران پایگاه سوم به شهرستان «جیرفت» اعزام شدند.

وی افزود: با همکاری مشترک پلیس شهرستان جیرفت محورهای مواصلاتی به شهرستان جیرفت کنترل و خودروی متهمان شناسایی و مأموران اعزامی موفق شدند در عملیاتی مشترک خودروی سواری متهمان را متوقف و این زوج قاچاقچی را دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، افزود: در بازرسی از خودرو متهمان ۶۲ کیلو تریاک کشف شد و متهمان به مقر پلیس منتقل و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

استفاده از خبر با ذکر منبع بلامانع است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری، تحلیلی وطن آزاد